Aktualności

 • Koncert muzyczny
  Koncert muzyczny

  Nasi mieszkańcy uczestniczyli w koncercie muzycznym ,który poprowadzili muzycy z Warszawy.Utwory grane na akordeonie i skrzypcach w ich wykonaniu bardzo sie  podobały .Wspólnie śpiewalismy piosenki.

 • Rajd zabytkowych samichodów.
  Rajd zabytkowych samichodów.
 • Rajd zabytkowych samochodów.
  Rajd zabytkowych samochodów.

  W Wodyniach 26 sierpnia zorganizowano powiatowe święto plonów.W trakcie dożynek Stowarzyszenie MTZ Korba z Siedlec zorganizowało  rajd Oldtimerów  którego uczestnicy odwiedzili nasz dom seniora w zabytkowych pojazdach .Nasi mieszkańcy i ich rodziny mogli podziwiać piękne zabytkowe samochody z czasów swojej młodości.

 • Zabawa taneczna na świeżym powietrzu.
  Zabawa taneczna na świeżym powietrzu.

  Korzystając z uroków pięknego tegorocznego lata zorganizowaliśmy na świeżym powietrzu na terenie naszego domu seniora zabawę taneczną dla naszych mieszkanców.Zaproszony muzyk przygotował i przedstawił utwory taneczne .Wszyscy bardzo dobrze się bawili ,kto tylko mógł to tańczył .

 • Występ zespołu ,,KADAR''
  Występ zespołu ,,KADAR''

  W dniu dzisiejszym gościliśmy w naszym domu zespół muzyczno-dansingowy ,,KADAR'' z Warszawy.Koncert odbył się w ramach trasy koncertowej,,Letni czas''.

  Artyści zaprezentowali wesołe utwory muzyczne lubiane przez seniorów.Podczas koncertu prezentowane były wiersze Agnieszki Metko.

 • Imieniny Anny i Mirosławy.
  Imieniny Anny i Mirosławy.

  Nasze solenizantki Panie Anny,Hania i Mirosława zaprosiły na swoje święto wszystkich mieszkańców ,,Tęczowego Wzgórza''swoje rodziny i personel.

  Przygotowaliśmy tort imieninowy ,cukierki,ciastka i owoce.W miłej atmosferze spędziliśmy czwartkowe przedpołudnie.

 • Imieniny Haliny i Mariana
  Imieniny Haliny i Mariana

  Wczoraj bardzo uroczyście obchodziliśmy imieniny Haliny i Mariana .W porze drugiego śniadania zaproszeni goście i nasi mieszkańcy częstowali się tortem i innymi słodyczami .Po obiedzie zespół muzyczny przygrywał do tańca .Wszyscy świetnie się bawili ,tańczyli w rytmie ulubionych utworów .Za miesiąc planujemy następną imprezę .

 • Czerwcowe solenizantki
  Czerwcowe solenizantki

  Imieniny obchodziły Janiny,Alicje,Wanda i Danuta.Z tej okazji zaprosiliśmy muzyków z Waszawy,którzy dedykowali utwory dla każdej solenizantki.

 • Spełnione sny
  Spełnione sny
 • Spełnione sny
  Spełnione sny

  Z okazji setnej rocznicy Odzyskania Niepodległości teatr z Krakowa przedstawił naszym mieszkańcom spektakl p.t. Spełnione sny .

  Przypomniał wydarzenia historyczne od okresu rozbiorów do czasu drugiej wojny światowej .Wspólnie śpiewaliśmy pieśni patriotyczne i wojskowe.

   

Przydatne informacje

Wirtualny spacer

Zapraszamy do zwiedzenia naszego obiektu i jego otoczenia w wirtualnym i interaktywnym spacerze, podczas którego lepiej poznasz klimat naszego ośrodka.

Rozpocznij zwiedzanie
 Zwiedzaj 

Kontakt

Dom Seniora "Tęczowe Wzgórze"

Wola Wodyńska 110
08-117 Wodynie
woj. mazowieckie
(ok. 80 km od Warszawy),

tel.stacjonarny: 25 644 29 79
tel. komórkowy: 502 049 540
e-mail:  

 Mapa dojazdu 

Aktualności

Urodziny Pana Zygmunta

Urodziny Pana Zygmunta
Nasz mieszkaniec Pan Zygmunt obchodził dziś swoje urodziny .Mieszkańcy naszego domu oraz personel  złożyli Panu Zygmuntowi życzenia urodzinowe.  Archiwum 
© 2024 Dom Seniora "Tęczowe Wzgórze".
Wszelkie prawa zastrzezone.
Wykonanie: Tworzenie stron internetowych