Przydatne informacje

Posiadamy zezwolenie Wojewody Mazowieckiego nr 1/2012 poz. 69 na prowadzenie domu opieki społecznej

Informacje o pracownikach zatrudnionych w Domu Seniora

Zespół naszej placówki składa się z doświadczonych, wykwalifikowanych i zawsze chętnych do pomocy osób. W Domu Seniora nad bezpieczeństwem zdowotnym naszych mieszkańców czuwają wykwalifikowane pielęgniarki sprawujące całodobową opiekę pielęgniarską.

Wśród nich znajdują się:

  • dyplomowane pielęgniarki,
  • ratownicy medyczni,
  • opiekunki medyczne,
  • rehabilitanci,
  • terapeuci zajęciowi,
  • psychologowie,
  • personel sprzątający,
  • kucharki.

Mieszkańcy znajdują się również pod opieką lekarza, który odwiedza regularnie nasz Dom Seniora. Naszym Pensjonariuszom zapewniamy również możliwość duchowego przeżywania różnego rodzaju świąt, uroczystości i innych wydarzeń, ponieważ odwiedza nas ksiądz katolicki. Na co dzień mogą Państwo korzystać także z naszej kaplicy.

Co możemy powiedzieć o naszych pracownikach

To przede wszystkim doświadczeni, przyjaźni i chętni do pomocy profesjonaliści, którzy gwarantują troskliwą i w pełni profesjonalną opiekę, zapewniają bezpieczeństwo swoim Podopiecznym, zawsze dbając o życzliwość i sumienność.

Szczególną uwagę zwracamy na jakość oferowanych i realizowanych przez nas usług. Dokonujemy precyzyjnej weryfikacji naszych Opiekunów, wybierając Ich w taki sposób aby dzięki nim nasi Pensjonariusze czuli się w pełni komfortowo i bezpiecznie. Niezwykle ważne jest dla nas doświadczenie w takich kwestiach jak rehabilitacja i fizjoterapia, pielęgniarstwo, psychologia, medycyna. Nasza największa ambicja i główny cel prowadzenia Domu Seniora Tęczowe Wzgórze to zadowolenie i radość malujące się na twarzach naszych Podopiecznych.

W naszej placówce pracuje na stałe kilkadziesiąt osób, zarówno młodszych - wprowadzających dużo energii i entuzjazmu, jak i starszych, które tworzą atmosferę spokoju i zaufania.

Przydatne informacje

Wirtualny spacer

Zapraszamy do zwiedzenia naszego obiektu i jego otoczenia w wirtualnym i interaktywnym spacerze, podczas którego lepiej poznasz klimat naszego ośrodka.

Rozpocznij zwiedzanie
 Zwiedzaj 

Kontakt

Dom Seniora "Tęczowe Wzgórze"

Wola Wodyńska 110
08-117 Wodynie
woj. mazowieckie
(ok. 80 km od Warszawy),

tel.stacjonarny: 25 644 29 79
tel. komórkowy: 502 049 540
e-mail:  

 Mapa dojazdu 

Aktualności

© 2024 Dom Seniora "Tęczowe Wzgórze".
Wszelkie prawa zastrzezone.
Wykonanie: Tworzenie stron internetowych