Przydatne informacje

Posiadamy zezwolenie Wojewody Mazowieckiego nr 1/2012 poz. 69 na prowadzenie domu opieki społecznej

Czyli jak spędzamy czas

  • 6:00 - 8:00 - Pobudka. Mierzymy ciśnienie tętnicze, sprawdzamy poziom cukru we krwi. Poranna toaleta i przyjmowanie zalecanych leków.
  • 8:00 - 9:00 - Po wykonaniu podstawowych czynności cała grupa przechodzi na indywidualnie zbilansowane śniadanie. Chętni mogą również wziąć udział w porannej modlitwie.
  • 9:00 - 13:00 - Zajęcia dla seniorów, spacery, odpoczynek, czas wolny. Pensjonariusze mogą ten czas wykorzystać na grzybobranie, przejażdżki rowerowe, a także wycieczki piesze lub autokarowe. Przez cały czas opiekunowie czuwają nad swoimi Podopiecznymi, dostarczają im również drugie śniadanie.
  • 13:00 - 14:00 - Obiad. Przysmaki z naszej kuchni.
  • 14:00 - 18:30 - Czas wolny, spotkania w grupach, podwieczorek, rehabilitacja, odpoczynek w ogrodzie, rozwiązywanie krzyżówek i oddawanie się swoim pasjom.
  • 18:30 - 19:30 - Kolacja.

Wieczorem przychodzi czas relaksu i odpoczynku przy muzyce, telewizji czy w zaciszu własnego pokoju. To moment, w którym można się uspokoić, odprężyć i skupić na sobie. Przed ciszą nocną prowadzona jest wieczorna toaleta.

W Domu Seniora Tęczowe Wzgórze Pensjonariusze mają możliwość zorganizowania imienin, urodzin i innych uroczystości. Do Państwa dyspozycji oddajemy jadalnię lub miejsce w ogrodzie. Zapraszamy także na wieczorki taneczne, projekcje filmów czy wieczory poezji. U nas nie ma miejsca na nudę.

Przez cały czas nad bezpieczeństwem wszystkich uczestników spotkań, zabaw i wycieczek czuwają nasi opiekunowie, gotowi w razie potrzeby udzielić niezbędnej pomocy.

Przydatne informacje

Wirtualny spacer

Zapraszamy do zwiedzenia naszego obiektu i jego otoczenia w wirtualnym i interaktywnym spacerze, podczas którego lepiej poznasz klimat naszego ośrodka.

Rozpocznij zwiedzanie
 Zwiedzaj 

Kontakt

Dom Seniora "Tęczowe Wzgórze"

Wola Wodyńska 110
08-117 Wodynie
woj. mazowieckie
(ok. 80 km od Warszawy),

tel.stacjonarny: 25 644 29 79
tel. komórkowy: 502 049 540
e-mail:  

 Mapa dojazdu 

Aktualności

© 2024 Dom Seniora "Tęczowe Wzgórze".
Wszelkie prawa zastrzezone.
Wykonanie: Tworzenie stron internetowych