Rehabilitacja

Pod naszą opieką pozbędziesz się męczących dolegliwości, bóli kręgosłupa, stawów i kości. Pod opieką i instruktarzem naszych fizjoterapeutów powrócisz do dawnej sprawności.

Poczuj się młodszym

Poczuj się młodszym  

W naszym domu seniora dużą wagę przykładamy do aktywnego trybu spędzania w nim czasu, jednocześnie poprawiając kondycję fizyczną naszych pensjonariuszy, hołdując maksymie "w zdrowym ciele zdrowy duch".

Z szerokiego wachlarza zajęć terapeutycznych czy zabiegów jakie oferujemy w naszym domu seniora możliwy jest wybór najbardziej odpowiednich dla Siebie sposobów poprawy swojej kondycji fizycznej. Prowadzimy zajęcia i zabiegi z zakresu fizjoterapii, kinezyterapii, hydroterapii czy masażu sprawiając, że nasi goście każdy następny dzień witają z uśmiechem i gotowością do podjęcia nowych wyzwań.

Przydatne informacje

Wirtualny spacer

Zapraszamy do zwiedzenia naszego obiektu i jego otoczenia w wirtualnym i interaktywnym spacerze, podczas którego lepiej poznasz klimat naszego ośrodka.

Rozpocznij zwiedzanie
 Zwiedzaj 

Kontakt

Dom Seniora "Tęczowe Wzgórze"

Wola Wodyńska 110
08-117 Wodynie
woj. mazowieckie
(ok. 80 km od Warszawy),

tel.stacjonarny: 25 644 29 79
tel. komórkowy: 502 049 540
e-mail:  

 Mapa dojazdu 

Aktualności

Zabawa dla mieszkańców naszego domu

Zabawa dla mieszkańców naszego domu
Nasi mieszkańcy po dugim śniadaniu słuchali koncertu muzyka ,który grał na akordeonie .Piękna muzyka zachęciła miłośników tańca do wspólnej zabawy. Kto mógł to tańczył ,pozostali słuchali i wspólnie spiewaliśmy.  Archiwum 
© 2022 Dom Seniora "Tęczowe Wzgórze".
Wszelkie prawa zastrzezone.
Wykonanie: Budowa stron internetowych