Rehabilitacja

Pod naszą opieką pozbędziesz się męczących dolegliwości, bóli kręgosłupa, stawów i kości. Pod opieką i instruktarzem naszych fizjoterapeutów powrócisz do dawnej sprawności.

Poczuj się młodszym

Poczuj się młodszym  

W naszym domu seniora dużą wagę przykładamy do aktywnego trybu spędzania w nim czasu, jednocześnie poprawiając kondycję fizyczną naszych pensjonariuszy, hołdując maksymie "w zdrowym ciele zdrowy duch".

Z szerokiego wachlarza zajęć terapeutycznych czy zabiegów jakie oferujemy w naszym domu seniora możliwy jest wybór najbardziej odpowiednich dla Siebie sposobów poprawy swojej kondycji fizycznej. Prowadzimy zajęcia i zabiegi z zakresu fizjoterapii, kinezyterapii, hydroterapii czy masażu sprawiając, że nasi goście każdy następny dzień witają z uśmiechem i gotowością do podjęcia nowych wyzwań.

Przydatne informacje

Wirtualny spacer

Zapraszamy do zwiedzenia naszego obiektu i jego otoczenia w wirtualnym i interaktywnym spacerze, podczas którego lepiej poznasz klimat naszego ośrodka.

Rozpocznij zwiedzanie
 Zwiedzaj 

Kontakt

Dom Seniora "Tęczowe Wzgórze"

Wola Wodyńska 110
08-117 Wodynie
woj. mazowieckie
(ok. 80 km od Warszawy),

tel.stacjonarny: 25 644 29 79
tel. komórkowy: 502 049 540
e-mail:  

 Mapa dojazdu 

Aktualności

Urodziny Pana Zygmunta

Urodziny Pana Zygmunta
Nasz mieszkaniec Pan Zygmunt obchodził dziś swoje urodziny .Mieszkańcy naszego domu oraz personel  złożyli Panu Zygmuntowi życzenia urodzinowe.  Archiwum 
© 2024 Dom Seniora "Tęczowe Wzgórze".
Wszelkie prawa zastrzezone.
Wykonanie: Tworzenie stron internetowych