Kuchnia

Atutem naszego Klubu Seniora jest również własna kuchnia i potrawy na bazie ekologicznych składników z pobliskich gospodarstw, przygotowywane przez Szefa Kuchni.

Domowo i rodzinnie

Dziennie podajemy 5 posiłków, a w międzyczasie można podjadać pyszne ciasteczka z własnego wypieku oraz świeże owoce. Są to dania przygotowane specjalnie według diet naszych domowników lub ich nawyków.

Dodatkowym plusem jest przydomowy ogródek oddany do dyspozycji naszych gości by mogli samodzielnie uprawiać w nim ulubione warzywa, które później mogą zostać wykorzystane w kuchni do przygotowania wyśmienitych, świeżych i zdrowych dań.

Przydatne informacje

Wirtualny spacer

Zapraszamy do zwiedzenia naszego obiektu i jego otoczenia w wirtualnym i interaktywnym spacerze, podczas którego lepiej poznasz klimat naszego ośrodka.

Rozpocznij zwiedzanie
 Zwiedzaj 

Kontakt

Dom Seniora "Tęczowe Wzgórze"

Wola Wodyńska 110
08-117 Wodynie
woj. mazowieckie
(ok. 80 km od Warszawy),

tel.stacjonarny: 25 644 29 79
tel. komórkowy: 502 049 540
e-mail:  

 Mapa dojazdu 

Aktualności

100 urodziny Pani Marii

100 urodziny Pani Marii
27 listopada 2023 r.mieszkanka naszego Domu Seniora Pani Maria  obchodziła 100 rocznicę urodzin.Z tej okazji odwiedzili jubilatkę przedstawiciele władz z Latowicza .Na ręce jubilatki wręczyli list gratulacyjny,kwiaty i prezent.Obecna była najbliższa rodzina Pani Mari ,właściciele Domu Seniora,wszyscy mieszkańcy oraz personel .Dostojna jubilatka cieszy się dobrym zdrowiem i zawsze jest pogodna i uśmiechnięta. Pani Mari życzymy aby kolejne lata mijały w zdrowiu,szczęściu,atmosferze miłości i wsparcia najbliższych. Przygotowany tort oraz inne słodkości  wszystkim bardzo smakowały . Zaproszeni goście złożyli życzenia zdrowia ,szczę    Archiwum 
© 2023 Dom Seniora "Tęczowe Wzgórze".
Wszelkie prawa zastrzezone.
Wykonanie: Budowa stron internetowych