Atrakcje

Oprócz naturalnych form rekreacji jakie daje nam okoliczna przyroda w naszym domu organizujemy wiele spotkań integracyjnych, wycieczek autokarowych, wieczorków artystycznych i wiele innych ciekawych form spędzania wolnego czasu.

Aktywny wypoczynek w towarzystwie przyrody i zwierząt

W niewielkim, rekreacyjno - wypoczynkowym gospodarstwie o nazwie Marengo, z którym ściśle współpracujemy, można miło i aktywnie spędzić wolny czas w towarzystwie koni i innych zwierząt - również tych leśnych.

Aktywni Seniorzy mogą skorzystać z naszej propozycji jazdy konno na oklep lub bryczką w pobliskim gospodarstwie agroturystycznym. Dodatkowo znajduje się w nim mini rezerwat zwierząt, z którymi można miło i spokojnie spędzić wolny czas.

Również rodziny odwiedzające naszych pensjonariuszy znajdą tu wiele ciekawego. Korzystając z możliwości noclegu w gospodarstwie mogą pozostać w Woli Wodyńskiej, przy boku swoich najbliższych na dłużej. Dzieci i wnuczkowie mogą posiąść tajniki jazdy konnej pod okiem osób prowadzących ośrodek, wyruszyć na wycieczkę po okolicy konno na oklep lub w dorożką, przyjrzeć się z bliska różnym zwierzętom, tym w gospodarstwie jak i dzikim zamieszkującym pobliskie lasy.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami na stronie internetowej stajni pod adresem http://galactica.home.pl/marengo/news.php

Przydatne informacje

Wirtualny spacer

Zapraszamy do zwiedzenia naszego obiektu i jego otoczenia w wirtualnym i interaktywnym spacerze, podczas którego lepiej poznasz klimat naszego ośrodka.

Rozpocznij zwiedzanie
 Zwiedzaj 

Kontakt

Dom Seniora "Tęczowe Wzgórze"

Wola Wodyńska 110
08-117 Wodynie
woj. mazowieckie
(ok. 80 km od Warszawy),

tel.stacjonarny: 25 644 29 79
tel. komórkowy: 502 049 540
e-mail:  

 Mapa dojazdu 

Aktualności

Urodziny Pana Zygmunta

Urodziny Pana Zygmunta
Nasz mieszkaniec Pan Zygmunt obchodził dziś swoje urodziny .Mieszkańcy naszego domu oraz personel  złożyli Panu Zygmuntowi życzenia urodzinowe.  Archiwum 
© 2024 Dom Seniora "Tęczowe Wzgórze".
Wszelkie prawa zastrzezone.
Wykonanie: Tworzenie stron internetowych