Aktualności

 • Sztuka p.t.Wigilia
  Sztuka p.t.Wigilia

  Aktorzy z teatru z Krakowa odwiedzili nasz dom seniora w Nowym Roku prezentując nam sztukę p.t.Wigilia.

  Pani Lucynka i Pan Leszek przypomnieli naszym seniorom zwyczaje i tradycje związane ze Świętami Bożego Narodzenia.

 • Sylwester 2018 r.
  Sylwester 2018 r.

  Zabawa sylwestrowa na ,,Tęczowym Wzgórzu '' rozpoczęła się wczesniej .Po obiedzie wszyscy chętni tańczyli .Zabawę prowadził zaprzyjażniony muzyk . Wybraliśmy królową i króla balu.

 • Andrzejki na ,,Tęczowym Wzgórzu''
  Andrzejki na ,,Tęczowym Wzgórzu''

  Nasi mieszkańcy świetnie bawili się na zabawie andrzejkowej ,którą prowadził zaprzyjażniony muzyk.Kto tylko mógł i chciał tańczył w rytm muzyki disco polo.Wspólna zabawa wniosła dużo radości i dobry humor dopisywał wszystkim uczestnikom zabawy .

  Zaplanowaliśmy zabawę sylwestrową .

 • Dzień Seniora 2018
  Dzień Seniora 2018

  Po raz kolejny nasi seniorzy uczestniczyli w ,,Dniu Seniora' 'który odbył się w Seroczynie .Spotkanie prowadził Dyrektor GOK w Wodyniach .W programie był  występ zespołu ,,Wolenianki''oraz część artystyczna przygotowana przez uczniów .Seniorzy chętnie korzystali z poczęstunku .Na koniec spotkania zarganizowano zabawę taneczną ,która wprawiła wszystkich w wesoły nastrój .Seniorzy świetnie się bawili.

 • Międzynarodowy Dzień Seniora
  Międzynarodowy Dzień Seniora

  W Międzynarodowy Dzień Seniora uczniowie Szkoły Podstawowej w Wodyniach zrobili naszym seniorom niespodziankę i odwiedzili nasz dom.Wszystkich mieszkańców częstowali pysznymi babkami które sami upiekli .

  Nasi seniorzy podziękowali i za poczęstunek i miłe odwiedziny.

 • Koncert muzyczny
  Koncert muzyczny

  Nasi mieszkańcy uczestniczyli w koncercie muzycznym ,który poprowadzili muzycy z Warszawy.Utwory grane na akordeonie i skrzypcach w ich wykonaniu bardzo sie  podobały .Wspólnie śpiewalismy piosenki.

 • Rajd zabytkowych samichodów.
  Rajd zabytkowych samichodów.
 • Rajd zabytkowych samochodów.
  Rajd zabytkowych samochodów.

  W Wodyniach 26 sierpnia zorganizowano powiatowe święto plonów.W trakcie dożynek Stowarzyszenie MTZ Korba z Siedlec zorganizowało  rajd Oldtimerów  którego uczestnicy odwiedzili nasz dom seniora w zabytkowych pojazdach .Nasi mieszkańcy i ich rodziny mogli podziwiać piękne zabytkowe samochody z czasów swojej młodości.

 • Zabawa taneczna na świeżym powietrzu.
  Zabawa taneczna na świeżym powietrzu.

  Korzystając z uroków pięknego tegorocznego lata zorganizowaliśmy na świeżym powietrzu na terenie naszego domu seniora zabawę taneczną dla naszych mieszkanców.Zaproszony muzyk przygotował i przedstawił utwory taneczne .Wszyscy bardzo dobrze się bawili ,kto tylko mógł to tańczył .

 • Występ zespołu ,,KADAR''
  Występ zespołu ,,KADAR''

  W dniu dzisiejszym gościliśmy w naszym domu zespół muzyczno-dansingowy ,,KADAR'' z Warszawy.Koncert odbył się w ramach trasy koncertowej,,Letni czas''.

  Artyści zaprezentowali wesołe utwory muzyczne lubiane przez seniorów.Podczas koncertu prezentowane były wiersze Agnieszki Metko.

Przydatne informacje

Wirtualny spacer

Zapraszamy do zwiedzenia naszego obiektu i jego otoczenia w wirtualnym i interaktywnym spacerze, podczas którego lepiej poznasz klimat naszego ośrodka.

Rozpocznij zwiedzanie
 Zwiedzaj 

Kontakt

Dom Seniora "Tęczowe Wzgórze"

Wola Wodyńska 110
08-117 Wodynie
woj. mazowieckie
(ok. 80 km od Warszawy),

tel.stacjonarny: 25 644 29 79
tel. komórkowy: 502 049 540
e-mail:  

 Mapa dojazdu 

Aktualności

Wigilia 2022

Wigilia 2022
Zgodnie z tradycją nasi mieszkańcy i zaproszeni goście zasiedli wspólnie do uroczystej wieczerzy wigilijnej .  Archiwum 
© 2023 Dom Seniora "Tęczowe Wzgórze".
Wszelkie prawa zastrzezone.
Wykonanie: Budowa stron internetowych