Aktualności

 • Zabawa karnawałowa 2020
  Zabawa karnawałowa 2020

  Na zakończenie karnawału zaprosilismy artystów z Warszawy.  Nasi mieszkańcy bardzo chętnie tańczyli i śpiewali ulubione piosenki .

 • Biesiada u cioci Balbinki
  Biesiada u cioci Balbinki

  Aktorzy z teatru z Krakowa przedstawili naszym mieszkańcom w sposób bardzo humorystyczny przedstawienie p.t. ,,Biesiada u cioci Balbinki''.

  Wspólnie śpiewalismy znane piosenki i wszyscy dobrze się bawili.

 • Jasełka 2020
  Jasełka 2020

  Wychowankowie Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Wojnowie przygotowali dla naszych seniorów przedstawienie jasełkowe p.t.,,Ktoś pukał do drzwi naszych ''

  Wspólnie śpiewaliśmy kolędy oraz wspominali święta z czasów młodości .

 • Wigilia 2019
  Wigilia 2019

  Zgodnie z tradycją wszyscy mieszkańcy i zaproszeni goście zasiedli do wigilijnego  stołu aby wspólnie zjeść wigilijną kolację .

 • Wigilia 2019
  Wigilia 2019

  Zgodnie z tradycją wszyscy mieszkańcy i zaproszeni goście zasiedli do wigilijnego  stołu aby wspólnie zjeść wigilijną kolację .

 • Zabawa andrzejkowa.
  Zabawa andrzejkowa.

  Zabawę andrzejkową  zorganizowała Pani Kasia która prowadzi terapię zajęciową .Mieszkańcy naszego domu chętnie tańczyli i brali czynny udział w zabawach andrzejkowych .

 • Andrzejki 2019
  Andrzejki 2019

  Nasi mieszkańcy bardzo lubią uczestniczyć w różnego rodzaju zabawach.Zaprosiliśmy zaprzyjażnionych artystów aby wspólnie bawić się przy dobrej muzyce .

   

 • Gminny Dzień Seniora 2019
  Gminny Dzień Seniora 2019

  Po raz kolejny dyrekcja Gminnego Ośrodka Kultury zaprosiła naszych seniorów na uroczyście obchodzony Gminny Dzień Seniora zorganizowany w Świetlicy OSP w Seroczynie.

   

 • Zabawa na zakończenie lata.
  Zabawa na zakończenie lata.

  Nasi mieszkańcy bardzo lubią róznego rodzaju wystepy artystyczne i chętnie tańczą .Zaprosiliśmy aktorkę teatralną i muzyka którzy wprowadzili naszych mieszkańców w dobre humory .Wspólnie tańczyli i śpiewali.

 • Imieniny Ani i Mirosławy .
  Imieniny Ani i Mirosławy .

  Nasze solenizantki Pani Ania i Mirka obchodziły swoje imieniny w gronie rodziny ,mieszkańców i personelu .Pyszny tort przygotowały Panie kucharki ,były owoce ,cukierki i ciastka .Jak zawsze podczas poczęstunku spiewaliśmy wspólnie piosenki biesiadne .

Przydatne informacje

Wirtualny spacer

Zapraszamy do zwiedzenia naszego obiektu i jego otoczenia w wirtualnym i interaktywnym spacerze, podczas którego lepiej poznasz klimat naszego ośrodka.

Rozpocznij zwiedzanie
 Zwiedzaj 

Kontakt

Dom Seniora "Tęczowe Wzgórze"

Wola Wodyńska 110
08-117 Wodynie
woj. mazowieckie
(ok. 80 km od Warszawy),

tel.stacjonarny: 25 644 29 79
tel. komórkowy: 502 049 540
e-mail:  

 Mapa dojazdu 

Aktualności

© 2024 Dom Seniora "Tęczowe Wzgórze".
Wszelkie prawa zastrzezone.
Wykonanie: Budowa stron internetowych