Aktualności

 • Andrzejki 2016
  Andrzejki 2016

  Spotkanie ,,Andrzejkowe'' odbyło się w naszym domu w bardzo wesołej atmosferze .Zaprosiliśmy Panie z zespołów ludowych - ,,Młynarzanki'' i ,,Wolenianki'' .Obchodziliśmy również 90 rocznicę urodzin naszego mieszkańca.

 • Koncert muzyczny
  Koncert muzyczny

  W naszym domu seniora odbył się w dniu wczorajszym koncert muzyczny .Swoją obecnością zaszczycili nas muzycy z Warszawy :

  Waldemar Trzeciak -akordeon i Mirosław Kużniak -skrzypce.

  Wszystkim naszym mieszkańcom i zaproszonym rodzinom bardzo podobało się wykonanie utworów ,które pamiętają z okresu swojej młodości. Były łzy wzruszenia i refleksji.

  Następny koncert planujemy na początek stycznia ,będą to kolendy.

 • Imieniny Pani Zeni.
  Imieniny Pani Zeni.

  Nasz mieszkanka Pani Zenia obchodziła swoje imieniny .Zaprosiła rodzinę i wszystkich mieszkańców oraz personel ,,Tęczowego Wzgórza''.Tort przygotowany przez nasze kucharki wszystkim bardzo smakował.Pani Zenia otrzymała piękne kwiaty i życzenia .
   

 • Dzień Seniora 2016
  Dzień Seniora 2016

  Dnia 20 pażdziernika 2016 r. nasi mieszkańcy uczestniczyli w uroczystości zorganizowanej przez Gminny Ośrodek Kultury w Wodyniach z okazjii Dnia Seniora.

 • Imieniny Pani Ani
  Imieniny Pani Ani
 • Imieniny Pani Czesi
  Imieniny Pani Czesi
 • Imieniny Pani Haliny i Pana Mariana.
  Imieniny Pani Haliny i Pana Mariana.

  W dniu dzisiejszym w naszym Domu Seniora wszyscy mieszkańcy spotkali się przy wspólnym stole aby uroczyście obchodzic imieniny Haliny i Mariana .Zgodnie z naszym zwyczajem odśpiewaliśmy ,,Sto lat'',złożyliśmy życzenia i częstowaliśmy się pysznym tortem owocowym przygotowanym przez nasze kucharki.Jak zawsze było  wspólne śpiewanie a nawet tańce.

 • Święto Rodziny - Festyn Rodzinny na Tęczowym Wzgórzu
  Święto Rodziny - Festyn Rodzinny na Tęczowym Wzgórzu

  Już kolejny raz spotykamy się, aby świętować Dzień Rodziny. W sposób szczególny podczas naszego festynu pamiętamy o naszych MAMACH. Naszych mieszkańców odwiedzili najbliżsi, przyjaciele i sympatycy naszego Domu na Tęczowym Wzgórzu. Przybył Wójt Gminy.
  Przygotowaliśmy dla naszych mieszkańców i przybyłych gości mnóstwo atrakcji. Najmłodsi zaprezentowali swój Talent podczas wspaniałego występu.
   

 • Imieniny Zofii
  Imieniny Zofii

  Zgodnie z naszą tradycją obchodziliśmy uroczyście imieniny Zofii. Tak się złożyło, że mieszkają w naszym domu dwie panie, które noszą to piękne imię. Kucharki przygotowały smaczny tort i inne smakołyki. Wspólnie śpiewaliśmy piosenki biesiadne.

   

Przydatne informacje

Wirtualny spacer

Zapraszamy do zwiedzenia naszego obiektu i jego otoczenia w wirtualnym i interaktywnym spacerze, podczas którego lepiej poznasz klimat naszego ośrodka.

Rozpocznij zwiedzanie
 Zwiedzaj 

Kontakt

Dom Seniora "Tęczowe Wzgórze"

Wola Wodyńska 110
08-117 Wodynie
woj. mazowieckie
(ok. 80 km od Warszawy),

tel.stacjonarny: 25 644 29 79
tel. komórkowy: 502 049 540
e-mail:  

 Mapa dojazdu 

Aktualności

Urodziny Pana Zygmunta

Urodziny Pana Zygmunta
Nasz mieszkaniec Pan Zygmunt obchodził dziś swoje urodziny .Mieszkańcy naszego domu oraz personel  złożyli Panu Zygmuntowi życzenia urodzinowe.  Archiwum 
© 2024 Dom Seniora "Tęczowe Wzgórze".
Wszelkie prawa zastrzezone.
Wykonanie: Tworzenie stron internetowych