Przydatne informacje

Posiadamy zezwolenie Wojewody Mazowieckiego nr 1/2012 poz. 69 na prowadzenie domu opieki społecznej

Co otrzymują nasi pensjonariusze w ramach pobytu długoterminowego.

Świadczone usługi oraz przygotowywane zajęcia i atrakcje dobieramy indywidualnie dla każdego Mieszkańca, biorąc pod uwagę jego możliwości, potrzeby, zainteresowania i preferencje.

 • Miejsce w jednym z 22 pokoi 1-, 2- lub 3-osobowych.
 • Pełne wyżywienie składające się z pięciu dań, w tym śniadanie, drugie śniadanie, obiad, podwieczorek i kolacja. Należy wspomnieć o tym, że wszystkie posiłki są odpowiednio zbilansowane i dopasowane do diety każdego z Pensjonariuszy. Za ich przygotowanie odpowiada dietetyk i nasi kucharze.
 • Opieka pielęgniarska i pielęgnacyjna przez 24 godziny na dobę. Nasz personel jest przez cały czas do Państwa dyspozycji. Pilnuje godzin przyjmowania leków, wykonuje podstawowe badania, mierzy poziom cukru we krwi, ciśnienie, temperaturę ciała itd. Dbamy o porządek, dlatego też wszystkie podawane lekarstwa znajdują się w rejestrze, dzięki czemu unikamy wszelkich pomyłek.
 • Opieka lekarska. Lekarz rodzinny odwiedza regularnie naszych Pensjonariuszy. Pojawia się również w nagłych przypadkach. W razie potrzeby nasi Podopieczni kierowani są również do specjalistów.
 • Rehabilitacja ruchowa pozwalająca utrzymać sprawność fizyczną, krzepkość i radość z życia. Dzięki ćwiczeniom seniorzy czują się lepiej i mogą swobodnie korzystać z rozmaitych atrakcji.
 • Zajęcia dla seniorów. Liczne wycieczki, spacery, gry i zabawy. Wieczory taneczne, muzyczne, filmowe i poetyckie, organizacja urodzin oraz imienin. Przejażdżki rowerowe, zimowe kuligi, jazda bryczką, wędkowanie, grzybobranie i wiele więcej.
 • Do dyspozycji Pensjonariuszy pozostaje kuchnia, w której mogą rozwijać swoje umiejętności kulinarne czy przygotować ulubione posiłki. To również miejsce, w którym pieczemy ciasta, ciasteczka i inne słodkości.
 • Czystość w pokojach. Nasz personel dba o to, aby Pensjonariusze mogli spędzać czas w jak najlepszych warunkach. Wymieniamy ręczniki i pościele raz na tydzień.
 • Usługi higieniczne, fryzjerskie i kosmetyczne. Chcemy, aby nasi Podopieczni czuli się komfortowo, swobodnie i pięknie. Nasz zespół zadba o to, aby każda osoba była otoczona odpowiednią opieką, od pomocy w codziennej toalecie, aż po przygotowywanie fryzury czy makijażu.
 • Pomoc w załatwianiu spraw osobistych, ułatwianie realizacji własnych pasji oraz pozostawania w kontakcie z aktualnościami z kraju i ze świata.
 • Zaspokajanie potrzeb intelektualnych i religijnych. Nasi Pensjonariusze mają możliwość czytania książek i czasopism, oglądania programów informacyjnych, edukacyjnych czy rozrywkowych, a także uczestniczenia w obrzędach i uroczystościach religijnych w naszej kaplicy. Regularnie odwiedza nas ksiądz katolicki.

Przydatne informacje

Wirtualny spacer

Zapraszamy do zwiedzenia naszego obiektu i jego otoczenia w wirtualnym i interaktywnym spacerze, podczas którego lepiej poznasz klimat naszego ośrodka.

Rozpocznij zwiedzanie
 Zwiedzaj 

Kontakt

Dom Seniora "Tęczowe Wzgórze"

Wola Wodyńska 110
08-117 Wodynie
woj. mazowieckie
(ok. 80 km od Warszawy),

tel.stacjonarny: 25 644 29 79
tel. komórkowy: 502 049 540
e-mail:  

 Mapa dojazdu 

Aktualności

Imieniny Pani Krystyny

Imieniny Pani Krystyny
W dniu dzisiejszym obchodziliśmy uroczyście imieniny Krystyny.W naszym domu mamy cztery solenizantki .W porze drugiego śniadania zebraliśmy się na stołówce aby świętować i złożyc życzenia naszym Paniom Krystynom.Z tej okazji był smaczny tort i inne słodycze . Życzymy naszym solenizantkom dużo zdrowia i szczęścia na codzień .  Archiwum 
© 2023 Dom Seniora "Tęczowe Wzgórze".
Wszelkie prawa zastrzezone.
Wykonanie: Budowa stron internetowych