Aktualności

 • Imieniny Marii i Wiesława
  Imieniny Marii i Wiesława

  Obchodziliśmy imieniny Marii i Wiesława.Wszyscy nasi mieszkańcy ,personel oraz własciciele uczestniczyli w w tej uroczystości.


   

 • Zima na Tęczowym Wzgórzu
  Zima na Tęczowym Wzgórzu

  Taki widok mamy z okien ,,Tęczowego Wzgórza''

 • Andrzejki 2016
  Andrzejki 2016

  Spotkanie ,,Andrzejkowe'' odbyło się w naszym domu w bardzo wesołej atmosferze .Zaprosiliśmy Panie z zespołów ludowych - ,,Młynarzanki'' i ,,Wolenianki'' .Obchodziliśmy również 90 rocznicę urodzin naszego mieszkańca.

 • Koncert muzyczny
  Koncert muzyczny

  W naszym domu seniora odbył się w dniu wczorajszym koncert muzyczny .Swoją obecnością zaszczycili nas muzycy z Warszawy :

  Waldemar Trzeciak -akordeon i Mirosław Kużniak -skrzypce.

  Wszystkim naszym mieszkańcom i zaproszonym rodzinom bardzo podobało się wykonanie utworów ,które pamiętają z okresu swojej młodości. Były łzy wzruszenia i refleksji.

  Następny koncert planujemy na początek stycznia ,będą to kolendy.

 • Imieniny Pani Zeni.
  Imieniny Pani Zeni.

  Nasz mieszkanka Pani Zenia obchodziła swoje imieniny .Zaprosiła rodzinę i wszystkich mieszkańców oraz personel ,,Tęczowego Wzgórza''.Tort przygotowany przez nasze kucharki wszystkim bardzo smakował.Pani Zenia otrzymała piękne kwiaty i życzenia .
   

 • Dzień Seniora 2016
  Dzień Seniora 2016

  Dnia 20 pażdziernika 2016 r. nasi mieszkańcy uczestniczyli w uroczystości zorganizowanej przez Gminny Ośrodek Kultury w Wodyniach z okazjii Dnia Seniora.

 • Imieniny Pani Ani
  Imieniny Pani Ani
 • Imieniny Pani Czesi
  Imieniny Pani Czesi
 • Imieniny Pani Haliny i Pana Mariana.
  Imieniny Pani Haliny i Pana Mariana.

  W dniu dzisiejszym w naszym Domu Seniora wszyscy mieszkańcy spotkali się przy wspólnym stole aby uroczyście obchodzic imieniny Haliny i Mariana .Zgodnie z naszym zwyczajem odśpiewaliśmy ,,Sto lat'',złożyliśmy życzenia i częstowaliśmy się pysznym tortem owocowym przygotowanym przez nasze kucharki.Jak zawsze było  wspólne śpiewanie a nawet tańce.

Przydatne informacje

Wirtualny spacer

Zapraszamy do zwiedzenia naszego obiektu i jego otoczenia w wirtualnym i interaktywnym spacerze, podczas którego lepiej poznasz klimat naszego ośrodka.

Rozpocznij zwiedzanie
 Zwiedzaj 

Kontakt

Dom Seniora "Tęczowe Wzgórze"

Wola Wodyńska 110
08-117 Wodynie
woj. mazowieckie
(ok. 80 km od Warszawy),

tel.stacjonarny: 25 644 29 79
tel. komórkowy: 502 049 540
e-mail:  

 Mapa dojazdu 

Aktualności

Spektakl teatralny

Spektakl teatralny
Aktorzy z teatu w Krakowie przyjechali do naszego domu i przedstawili spektakl teatralny p.t. ,,Piraci '' Nasi mieszkańcy bardzo chętnie wcielali się w różne role zaproponowane przez aktorów . Spektakl był bardzo wesoły .Seniorzy świetnie się bawili .  Archiwum 
© 2023 Dom Seniora "Tęczowe Wzgórze".
Wszelkie prawa zastrzezone.
Wykonanie: Budowa stron internetowych